Home > Kraków w jeden dzień
kraków w jeden dzień cracwo time galeria

Kraków w jeden dzień, wycieczka ta kierowana jest do osób, które nie mają wiele czasu, a chciałyby poznać różne dzielnice miasta. Zapraszam Państwa na jednodniowy spacer po najpiękniejszym mieście świata.

Zwiedzanie standardowe 4-5 godzin

To propozycja z myślą o osobach, które nie mają zbyt dużo czasu, ale chcą poznać Gród Kraka. Ta wycieczka obejmuje dzielnicę żydowską Krakowa - Kazimierz oraz Stare Miasto. Możliwe jest wejście do niektórych obiektów, a także przerwa obiadowa.

Zwiedzanie rozszerzone od 5 godzin

Na Państwa życzenie każda trasa może zostać rozszerzona o dodatkowe atrakcje i elementy. Szczególnie polecam ją tym osobom, które znają Kraków, a chcą poszerzyć swoją wiedzę lub zwiedzić miejsca, których jeszcze nie widzieli. Ta wycieczka obejmuje dzielnicę żydowską Krakowa - Kazimierz, Stare Miasto oraz Wawel. Jest to oferta najczęściej wybierana przez Turystów. Zwiedzanie obejmuje również wstępy do niektórych obiektów oraz przerwę obiadową.

Kraków w jeden dzień cracow time galeria

Kraków w jeden dzień.

Zapraszam Państwa na wycieczkę jednodniową po Krakowie. Jest to idealna opcja dla tych, którzy nie mają zbyt dużo czasu, a chcą poznać Gród Kraka. Podczas tego oprowadzania zobaczą Państwo dzielnicę żydowską Krakowa - Kazimierz, istnieje możliwość wejścia do synagogi oraz na cmentarz żydowski, gdzie opowiem więcej o judaizmie, zwyczajach żydowskich, świetach i pochówku. Następnym punktem wycieczki jest Droga Królewska razem z zamkiem. Przechodząc uliczkami Starego Miasta zobaczą Państwo mury obronne, Bazylikę Mariacką, Rynek Główny, Sukiennice, Dzielnicę Uniwersytecką, Okno Papieskie oraz Wawel.

Istnieje możliwość wstępu do niektórych obiektów:

- Synagoga Remuh i cmentarz żydowski
Zapraszam Państwa do zobaczenia bożnicy żydowskiej. W środku opowiem o tym jak zbudowana jest synagoga oraz jak wyglądają nabożeństwa. W cenie biletu jest możliwość wejścia na żydowski cmentarz. W tym miejscu opowiem Państwu o pochówkach oraz zwyczajach związanych z pogrzebem.

- Bazylika Wniebowzięcia Najświetszej Marii Panny
Zapraszam Państwa do zobaczenia słynnej na całym świecie Bazyliki Mariackiej. W środku zobaczą Państwo niezwykle dzieło Wita Stowsza, piękny ołtarz.

- Katedra Wawelska
Jest to miejsce przesiąknięte historią Polski. To tutaj nasi władcy byli koronowani i chowani. Piękna barokowa katedra do dziś zachwyca gości z całego świata, ujrzą tu Państwo grobowce królów Polski, a jak starczy Państu siły, możemy wejść na wieżę Zygmuntowską, gdzie wisi dzwon Zygmunta. Podobno, gdy się dotknie jego serca, marzenia się spełniają.

Program jest elastyczny i będzie dostosowany do Państwa indywidualnych preferencji, tak by wycieczka po Krakowie na długo zapdała w Państwa pamięci.

Zapraszam do zapoznania się z cennikiem!

Cracow Time