Home > Nocne zwiedzanie Krakowa
nocne zwiedzanie Krakowa cracow time galeria

Nocą Kraków też może być niezwykły. Zapraszam Państwa na nocne zwiedzanie miasta, które nigdy nie zasypia!

Nocne zwiedzanie Krakowa

Zapraszam Państwa na nocne zwiedzanie Krakowa. Gród Kraka przez całą noc tętni życiem, mówi się, że to miasto nigdy nie zasypia. Wspólnie ze mną będą mogli Państwo poczuć ten magiczny klimat. 

Nocne zwiedzanie miasta jest krótsze niż normalna wycieczka po mieście, większość obiektów jest zamknięta, jednak to nie będzie przeszkadzało w wycieczce. Kraków nocą jest zupełnie inny niż za dnia, czuć tu młodzieńczą atmosferę. Po całym starym mieście niesie się gwar rozmów młodych ludzi, których życie towarzyskie kwitnie. Proponuję Państwu zatopienie się w tym niezwykłym klimacie. Nasza wycieczka, będzie trwała ok. 2 godziny, przez ten czas zwiedzimy Stare Miasto. Na Rynku Głównym zobaczą Państwo wspaniale oświetlone sukiennice, kościół Mariacki i Ratusz. Pod koniec ulicy Grodzkiej Państwa oczom ukarze się piękny zamek. Wygląd trasy zależy przede wszystkim od Państwa. Podczas zwiedzania opowiem najważniejsze infromacje związane z danym miejscem, ze względu na późną porę zwiedzanie może się odbyć w formie wykładu historycznego, albo ciekawostek dotyczących Krakowa. Z jednej i drugiej wersji na pewno będą Państwo zadowoleni. 

Dzięki wycieczce nocne zwiedzanie Krakowa, będą mieli Państwo możliwość poczuć się jak prawdziwy krakus. Na Państwa życzenie możemy skończyć wycieczkę w miejscu, gdzie tylko krakusi chodzą na piwo. Pozwoli to Państwu poczuć magię nocnego Krakowa. 

nocne zwiedzanie krakowa cracow time galeria

Zapraszam do zapoznania się z cennikiem!

Cracow Time