Home > O mnie
Jasmina Kieres licencjonowany przewodnik po Krakowie

O mnie

Jestem rodowitą krakowianką i mieszkam w Krakowie całe życie. Śmiało mogę stwierdzić, że

znam to miasto lepiej niż większość krakowian. Już od dziecka interesowałam się historią mojego miasta, co w końcu zmotywowało mnie do zrobienia kursu na przewodnika po Krakowie. Rok intensywnej nauki spowodował, że nie tylko wiem więcej na temat tego wspaniałego miejsca na Ziemi, ale również kocham to miasto jeszcze mocniej. Na co dzień oprowadzam turystów po Krakowie (może wkrótce i Państwa?). W mojej pracy staram się pokazać moim gościom piękno tego niezwykłego miasta. Opowiadam o jego historii, roli i znaczeniu, w trakcie zwiedzania przybliżam sylwetki ważnych osobistości związanych z Krakowem.Dodatkowo jestem studentką najstarszego polskiego uniwersytetu. Na Uniwersytecie Jagiellońskim studiuję religioznawstwo, są to studia nad religiami świata. Zdobytą wiedzą chętnie dzielę się z turystami, szczególnie, że Kraków to miasto wielu religii. Jestem młodą osobą z dużą ilością pozytywnej energii. Bardzo cenię sobie zdobywanie wiedzy, a dzięki

mojej pracy mam możliwość ciągłego rozwoju. Do bycia przewodnikiem podchodzę z pasją i zaangażowaniem. Każdą grupę traktuję bardzo indywidualnie, dzięki czemu moi klienci są zawsze zadowoleni ze wspólnego spaceru po mieście.W Krakowie da się zakochać bez pamięci!

o mnie

Do mojej pracy podchodzę z pasją i zaangażowaniem. Moi klienci, bez względu na wiek, zawsze są zadowoleni ze wspólnego zwiedzania. Zapraszam do zapoznania się z zakładką opinie.

Zapraszam do kontaktu.
 Do zobaczenia w moim ukochanym Krakowie!
Cracow Time