Home > Wycieczka melexem po Krakowie
wycieczka melexem po Krakowie

Chcą Państwo zobaczyć Kraków w nietypowy sposób? Zapraszam na wycieczkę melexem po Krakowie.

Wycieczka melexem po Krakowie.

Zapraszam Państwa na wspólną wycieczkę melexem po Krakowie. Jest to nietypowy sposób na zobaczenie miasta. Podróż elektryczym samochodem jest idealnym rozwiązaniem na złą pogodę, małą ilość czasu, czy zwykłe zmęczenie. W tern nietypowy sposób możemy zobaczyć, aż trzy dzielnice miasta Krakowa.

– Stare Miasto
Przejeżdżając przez Stare Miasto zobaczą Państwo rynek główny, teatr im. Juliusza Słowackiego, fragment murów obronnych, zaułek niewiernego Tomasza, Ratusz, Dzielnicę Uniwersytecką. 

– Kazimierz
Kazimierz był oddzielnym miastem założonym przez króla Kazimierza Wielkiego, tutaj znajduję się żydowska dzielnica Krakowa. Jadąc tą trasą zobaczą Państwo dawny rynek Kazimierza, ratusz, kościół parafialny, 7 synagog, miejsce w którym znajdowała się Mykwa. Przejadą Państwo ulicą Szeroką, która była centrum żydowskiej dzielnicy. 

– Getto
Podczas drugiej Wojny Światowej w Krakowie, tak jak i w wielu miastach Polski, powstała dzielnica przeznaczona dla ludności pochodzenia żydowskiego. Decydując się na tą trasę usłyszą Państwo o historii krakowskiego Getta, zobaczą Państwo fragment zachowanych murów, słynną Aptekę pod Orłem oraz fabrykę Oskara Schindlera

Czas trwania wycieczki

Zwiedzanie każdej z dzielnic trwa 30 minut. Łącząc dwa punkty wycieczka, będzie trwała 1 godzinę. Jeżeli chciliby Państwo zobaczyć wszystkie dzielnice przejażdżka trwa 1,5 godziny.

Cennik

Podane ceny są orientacyjne, w zależności od ilości osób w grupie i planu wycieczki istnieje możliwości negocjacji ceny. 

Czas

Cena do 4 osób

Cena powyżej 4 osób

Stare Miasto/ Kazimierz/Getto

30 minut

180 PLN

45 PLN / os

Stare Miasto + Kazimierz/ Kazimierz+Getto

1 godzina

360 PLN

90 PLN / os

Stare Miasto + Kazimierz + Getto

1,5 godziny

540 PLN

135 PLN / os

Miejsce rozpoczęcia wycieczki do indywidualnego ustalenia.

Cracow Time